Kullanım Koşulları

Bu sayfada yer alan bilgiler 04.05.2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi açısından eklenmiştir.

  • Sitemizde yer alan içerikler (yazı, konu, resim vb.) çeşitli kaynaklar (bilimsel makaleler, kitaplar, dergiler, gazeteler, televizyon vb.) derlenerek ve tecrübelere dayanarak hazırlanmıştır.
  • Sitemizde yer alan tedavi yöntemleri kullanılabilir tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır. Fakat hastanın bir veteriner hekim tarafından muayenesinin yapılarak uygun bir tedavi seçeneği ile tedavi edilmesi gerekmektedir. Tedavi yöntemi hastanın yaşı, genel sağlık durumu, cinsiyeti ve diğer birçok özelliğine göre farklılık gösterebilir. Sitemizdeki bu bilgiler kesinlikle veteriner hekim gözetimi olmaksızın tedavi amacı ile kullanılamaz.
  • Sitemizde yer alan hastalık belirtileri bir hastalık sırasında ortaya çıkabilen belirtiler arasındadır. Fakat her hasta için bu farklı olabilir. Tüm okuyucularımız bunu dikkate almalı ve hayvanlarımıza mutlaka veteriner hekim muayenesi ile müdahale edilmelidir.
  • Sitemizdeki tüm hastalık nedenleri, belirtileri, tanı ve tedavi yolları bilgi vermek amaçlıdır. Veteriner hekim kontrolü olmadan hiçbir uygulama yapılmamalıdır.
  • Sitemizde yer alan ilaç tanıtımları bilgi vermek amaçlıdır. Hiçbir ilaç veteriner hekim bilgisi ve reçetesi olmadan kullanılmamalıdır.
Başa dön tuşu