Veteriner Klinik Yazılımı

Günümüzde veterinerler için veteriner hasta takip programı son derece önemli yazılımlardandır. Bu tür yazılımlar ile veterinerler, hasta kayıtlarını kolayca tutabilir ve sahiplerine yani müşterilerine kolay ve hızlı bir biçimde kaliteli şekilde hizmet verebilirler. Çünkü belirli zaman aralıklarında birçok müşteri evcil hayvanların sağlıkları için düzenli olarak klinikleri ziyaret etmektedirler. Bu yüzden de veteriner takip programı yazılımları müşteriye doğru bir şekilde ulaşmak ve petlerinin sağlık geçmişleri takibi için en etkili yöntemlerden birisidir. Bu tür yazılımlar arasında yer alan BulutVet Veteriner Hasta Takip Programı ile sizlerde artık hasta takiplerinizi kolayca yapabilir ve müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

BulutVet, veteriner kliniklerine hasta takip programı hizmeti vermenin yanında kliniklerin müşterileri için evcil hayvanlarının aşı takiplerini kolay bir şekilde yapabilmeleri için mobil uygulama hizmeti vermektedir. Evcil hayvan sahipleri de mobil uygulamayı indirip gelecek ve geçmişteki aşılarını kolaylıkla takip edebilirler.

BulutVet Veteriner Hasta Takip Sistemi; çoklu erişim, kullanım kolaylığı, düşük maliyet, otomatik sms, stok takibi, dilediğiniz yerden cep telefonu ve tablet de sınırsız kullanıcı gibi birçok özelliği içerisinde barındıran bir yazılımdır. Bu yazılım ile sizlerde iş yükünüzü azaltabilirsiniz. BulutVet veteriner klinik yazılımını kullanmak için bir ekstra lisans ücreti veya program için yıllık bakım gibi ücretler ödemenize gerek yoktur. BulutVet sürekli gelişmekte olan bir uygulamadır ve bu uygulamaya gelebilecek olan tüm geliştirmeler ücretsiz olarak kullanıcılara sunulur, ekstra ücret talep edilmez. Sizde bu uygulamayı kullanabilmek için hemen 0(216) 599 04 18 no’lu telefonu arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu