Veteriner’den Randevu Almak Çok Kolay

Teknolojik gelişmelere duyarsız kalmak günümüz şartlarında neredeyse imkansız. Her sektör kendisini hızla saran dijital dönüşümün üstesinden gelmeye çalışıyor. Özellikle son 10 yıldır mobil cihazların ve internet hızının çeşitliliği ve artışı hayatımızı temelinden etkilemeyi başardı. Sağlık sektöründe de bu değişimin ve gelişimin etkilerini görmeye başladık. Düne kadar aklımıza belki gelmeyecek internetten randevu alma artık biz veteriner hekimler için de mümkün hale geldi.

Veterinerlerden online randevu almayı ve en yakın veteriner adresini bulmamızı sağlayan vetrandevu.com oldukça yenilikçi bir girişim. Her klinik ve veteriner hekim için ayrı profil sayfalarının bulunduğu sitede veterinerlerin adres, telefon, özgeçmiş ve uzmanlık alanları bilgilerini görüp eğer cep telefonunuzdan giriş yaptıysanız direkt konuma yol tarifi alarak veteriner kliniğini bulabiliyorsunuz.

Tüm Türkiye’deki veteriner kliniklerinin bulunduğu platform büyük iller başta olmak üzere bir çok şehirden veteriner hekime online randevu almaları için çözüm sağlıyor. Anadolu’daki büyük iller veteriner İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve onlarca ilden klinik ve veteriner burada yer alıyor. Sadece online veteriner randevu değil, veteriner takip programı olarakta kullanılabilir.

Veteriner ve kliniklere yapılan yorumlara göz atıp veteriner seçerken daha dikkatli olmanızı sağlayabilirsiniz. Üstelik hayvan dostunuz için muayene, tedavi, teşhis, dahiliye, röntgen, laboratuvar, koruyucu hekimlik, ameliyat, kısırlaştırma, aşı, pet kuaför, cerrahi operasyonlar, diş ve ağız sağlığı gibi uzmanlık alanlarındaki veterinerleri şehrinize göre listeleyip arama işlemi uygulayabiliyorsunuz.

Kedi, köpek, kuş, egzotik ya da büyükbaş hayvan sahibi olsanız dahi vetrandevu.com’da bulunan veteriner hekimler size yardımcı olmak sorularınızı cevaplamak ve randevu vermek için 7/24 müsaitler. Sistemde çalışma saatlerine göre nöbetçi veterinerleri ya da 7/24 acil hizmet veren klinikleri bulmak mümkün. Online randevu almak ise tek adımda gerçekleşiyor veterinerin randevu takviminden uygun saat aralığını seçip kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz. Hangi evcil hayvanınız için ne işlem yaptırmak istediğinizi işaretleyip talebinizi hızlıca veteriner hekime ulaştırıyorsunuz.

Veteriner hekimler bu platform web siteleri yoksa ve yaptırmak için bütçeleri ya da zamanları çok azsa kolaylıkla kullanabilirler. İnternetteki itibarlarını koruyup veteriner hekimlik mesleğinin icrasını dijital ortamda da en iyi şekilde temsil edebilirler. Söz konusu site 6343 sayılı Veteriner Hekimliği Mesleğinin İcrasına, Türk Veteriner Hekimleri Birliği ile Odalarının Teşekkül Tarzına ve Göreceği İşlere Dair Kanun ile 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu’nun ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir. Bu yüzden hem veteriner hekimler hem de evcil hayvan sahipleri gönül rahatlığı ile kullanıp faydalanabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu