Ümraniye’de Veteriner Tavsiyesi

Veteriner kliniği tercihi petlerimiz için oldukça önemlidir. Çünkü veteriner kliniğininizi bir kere belirlediğinizde uzun bir süre o kliniğe gidiyor ve oraya alışıyorsunuz. Bu sadece sizin alışmanız anlamına gelmiyor. Aynı zamanda sevimli dostunuzun da o kliniğe ve hekimlere alışması anlamına geliyor. Bu yüzden veteriner tavsiyesi oldukça önemlidir. Tavsiyeler ve öneriler ile her zaman daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Anadolu Yakası’nda veteriner kliniği arıyorsanız doğru içeriktesiniz. Sizlere bugün Petopia Veteriner Kliniği‘nden bahsedeceğiz.

Anadolu Yakası’nda yüzlerce klinik bulunmaktadır. Fakat bu klinikler arasında hangisini tercih edeceğimizi bilmiyoruz. Öyleyse yazımızı okumaya devam edelim. Bizim sizlere bahseceğimiz klinik Ümraniye‘de yer alan Petopia Ümraniye Veteriner Kliniği. Size bugün Ümraniye’den veteriner önerisinde bulunacağız.

Petopia Ümraniye Veteriner Kliniği hem hekimleri hem yaklaşımları oldukça samimi. Tam bir hayvan sever olduklarını konuşmalarından, yaklaşımlarından ve ücret tarifelerinden anlıyorsunuz. Ücret tarifleri para kazanma hırsından tamamen uzak. Hekimlik yaklaşımları şu tahlili yapalım, şu ilacı verelim şeklinde değil de sizinde bütçenizi düşünerek her şeyi açıklayarak ve tabi ki hayvan sağlığını düşünerek işlem yapıyorlar. Kliniklerinde yer alan hizmetlerse şu şekilde:

 • Aşı & Mikroçip
 • Dahiliye
 • Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Veteriner Diş Hekimliği
 • Pet Kuaför

Bu başlıklarda hizmet alabiliyorsunuz. kaliteli hizmet konusunda size garanti ederiz. Bunu Petopia‘da göreceksiniz. Özellikle Ümraniye’de yaşıyor ve veteriner kliniği arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. İnternet sitelerine giderek https://umraniyeveterinerklinigi.com adreslerini bulabilirsiniz. Yerleri Ümraniye’de yaşayan herkesin kolaylıkla bulabileceği bir noktada. Hem ana caddede hem de Can Park AVM’ ye 500 metre mesafede. Çakmak Köprüsü ile Can Park AVM arasında yer alıyor. Atakent Mahallesi diye de bakabilirsiniz.

Bir Veteriner Kliniği Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Veteriner hekimler hayvanların sağlığı için onların hayatlarını sağlıklı geçirmelerini sağlayan kişilerdir. Bir veteriner hekimde olmazsa olmaz şey hayvan sevgisidir. Seçeceğiniz veteriner hekimin hayvan sevgisine sahip olmasını en başta belirtmemiz gerekir.

Veteriner kliniği ararken:

 1. Çevrenize danışın.
 2. İnternet ile araştırma yapın.
 3. Veteriner hekiminizle kolaylıkla iletişim kurabilmeyi önemseyin. Zor bir durumda veteriner hekiminiz sizin her sorunuza sıkılmadan cevap verip vermemesi çok önemlidir.
 4. Klinik ortamının konforlu ve temiz olup olmadığına dikkat edin.
 5. Hafta sonu açık olup olmadığını mutlaka öğrenin.
 6. Çalışma saatlerini sormayı unutmayın.
 7. Çalışan veteriner hekimlerin tecrübesini öğrenmeye çalışın.

Bu maddelere dikkat etmeniz sizin ve hayvanınız için çok ama çok önemlidir. Bunların dışında sayabileceğimiz onlarca madde var. Fakat biz başlıca olanları inceledik. Bunların dışında mesafe söz konusudur. Yani en yakın mesafedeki veteriner kliniğini tercih etmek. Bu durumun avantajları bulunmaktadır. Yakın olması kolaylıkla ulaşmanızı sağlamakla birlikte acil durumlarda hızla önlem alınmasını sağlar. Fakat araştırmadan gidilmesi büyük bir sorundur. Mutlaka size yakın olan veteriner kliniğini araştırmalı ve hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Önerilere ve yorumları dikkate almalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu